Prostor pro vyjádření Vašich názorů k tématu. Přidáno 17. 1. 

Prosím všechny diskutující o slušnost a věcnost. 

Diskuse

Datum: 20.01.2012

Vložil: Petr

Titulek: Re: Bez trolejí

Tak s tímhle pohledem na věc se stoprocentně ztotožňuji. A má-li to být opačně, navrhuji vybudovat trolejbusové zastávky u každého jednotlivého obchodu, případně i jednotlivých domovních dveří. Co kdybych si chtěl zajet popovídat se sousedkou do vedlejšího domu? A předzahrádky bych také nechal zrušit, vždyť by jistě překážely čilému pěšímu ruchu. Ale jen zůstaňme v klidu. Naši radní to jako obvykle vyřeší k plné spokojenosti všech a hlavně jich samých.

Datum: 25.01.2012

Vložil: Miloslav Šimek

Titulek: Re: Bez trolejí

Skladba obchodů je taková,jak ji chtějí občané/zákazníci/.Jsem přesvědčen,že pěší zona nebo trolejová doprava na ní nic nezmění.Město může ovlivnit skladbu obchodů v objektech,které vlastní.Zvažoval bych spíš naprosté selhání úlohy Městského rozvojového fondu,který se stal trafikou pro rádobypolitiky bez rozdílu politického zabarvení.

Datum: 19.01.2012

Vložil: miloslav

Titulek: za lepší vzhled města

Jsem všemi deseti pro pěší zonu bez trolejbusů a zahloubení dopravy.:Argument lobujících obchodníků,že v případě vyčlenění trolejbusů budou mít menší tržby, neobstojí.Zatím si na to v žádném městě ,kde tak učinili,obchodníci nestěžovali.Otázkou je,zda bude mít tato anketa vliv na rozhodování radnice.Za posledních dvacet let ,aťuž tam seděli zástupci kterékoli partaje,stavěli architektonická veledíla bez potřeby názoru spoluobčanů a nevěřím,že bude lépe.Nevládnou totiž radnice,ale lobisté a sponzoři jednotlivých stran.

Datum: 19.01.2012

Vložil: travničková m.

Titulek: Re: za lepší vzhled města

mám tetýž náízor jako vy.souhlasím.

Datum: 25.01.2012

Vložil: Miloslav Šimek

Titulek: Re: za lepší vzhled města

Zvažoval jste i jiné vlivy pro lepší vzhled města než otřepané klišé-pěšáci versus obchodníci?

Datum: 19.01.2012

Vložil: Karel Němec

Titulek: zrušit dopravu

Pokud bude doprava na Třídě Míru,nelze ji nazývat pěší zónou ale slátaninou.Jsem pro klasickou pěší zónu bez dopravy.

Datum: 25.01.2012

Vložil: Miloslav Šimek

Titulek: Re: zrušit dopravu

Mýlíte se, nebude to slátanina,ale klasická obytná zona.Prostě,mělo by se tam dobře bydlet.

Datum: 19.01.2012

Vložil: Martina S.

Titulek: Trolejbus Pro

Souhlasím, že trolejbusy by měly zůstat. Nejen pro starší generaci, i nám mladým je milé jezdit na Třídu Míru. Navíc trolejbus je čistá doprava, nedělá ani tolik hluku, jako třeba tramvaje v Brně. Ani když sedím na zahrádce, tak mi vůbec nevadí. Spíše bych se zaměřila na to, jak Třídu Míru zkulturnit, vyhezčit a dát přednost lepším obchodům. Kdo bude chodit na pěší zónu, kde se bude procházet kolem oprýskaných prázdných domů, herny, ťamanských obchodů nebo oblečení za 39..? Oproti tomuto mi přijde řešení trolejbusů nepodstatné. Ať už tam budou troleje nebo ne, bude mě vždycky víc štvát pohled na tu ošklivost domů a obchodů.

Datum: 20.01.2012

Vložil: MM

Titulek: Re: Trolejbus Pro

Že trolejbus neděla hluk? To asi nebydlíte na třídě Míru nebo jste tam nikdy nebyl v noci. Jelikož tam není ani kousek zeleně je tam v létě výheň a pokud máme otevřené okno nebo ventilačku, tak ikdyž bydlíme v až pátem patře a nikoli v blízkosti zastávky, tak v noci jasně slyším, když projede trolejbus a dokonce i zvukové znamení, když se zavírají dveře, takže mi netvrďte, že trolejbus nedělá hluk ...

Datum: 25.01.2012

Vložil: Miloslav Šimek

Titulek: Re: Re: Trolejbus Pro

Za tichem,které léčí musíte do přírody. Bydlení v centru má svá úskalí včetně hluku z hospod.Mohl bych Vám vyprávět-škoda,že už nekoncertuje Franta Zeman.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek